Kancelaria Ożóg Tomczykowski, nieprzerwanie od 2003 roku rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów.

Bartłomiej Biały, który w marcu zasilił szeregi Kancelarii, jest radcą prawnym z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w podatkowym doradztwie transakcyjnym, projektach reorganizacyjnych, międzynarodowym prawie podatkowym oraz doradztwie podatkowym na rzecz inwestorów prywatnych (HNWI). Ma na swoim koncie liczne sukcesy  w projektach z zakresu M&A i reorganizacji korporacyjnych. Reprezentuje również klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Jako ekspert, uczestniczy w  konferencjach poświęconych problematyce prawa podatkowego. Jest także finalistą konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018” organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną.

– Dołączenie do zespołu Kancelarii Ożóg Tomczykowski i podjęcie roli lidera  Praktyki Podatków Transakcyjnych to dla mnie ekscytujące wyzwanie i szansa na rozwój. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie wychodzi na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów w obszarze wyspecjalizowanego podatkowego doradztwa transakcyjnego na rynku M&A, nieruchomości czy finansowania inwestycji kapitałowych – komentuje Bartłomiej Biały.

Bartłomiej Biały jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Aplikację radcowską ukończył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

– Witamy Bartka na pokładzie. Nasza współpraca doskonale wpisuje się w strategię rozwoju usług świadczonych przez Kancelarię Ożóg Tomczykowski. Kilka lat temu utworzyliśmy prawny zespół M&A, co okazało się trafną decyzją i zapoczątkowało dynamiczne zmiany. Dołączenie Bartka, stanowi istotne wzmocnienie praktyki M&A Kancelarii Ożóg Tomczykowski, pozwalając wraz z zespołem planowania podatkowego, na kompleksowe doradztwo prawno-podatkowe w tym obszarze – powiedział Paweł Tomczykowski, Prezes Zarządu w Kancelarii Ożóg Tomczykowski.

Skontaktuj się z nami

Bartłomiej Biały

Partner I Praktyka Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych

Partner I Członek Zarządu I Praktyka Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych

E: b.bialy@ozogtomczykowski.pl

T: 22 480 81 00, 609 349 949