Senior Associate (Podatek CIT)

DO ZESPOŁU PLANOWANIA PODATKOWEGO I PODATKÓW TRANSAKCYJNYCH poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SENIOR ASSOCIATE (PODATEK CIT)

OPIS STANOWISKA

Doradztwo podatkowe z zakresu podatków dochodowych i międzynarodowego prawa podatkowego przy złożonych projektach obejmujących transakcje: M&A, restrukturyzacje i reorganizacje, sukcesje w firmach rodzinnych, doradztwo na rzecz HNWI i projekty inwestycyjne. Bieżące doradztwo w zakresie CIT, przygotowywanie opinii, porad, informacji podatkowych.

Budowanie trwałych relacji z klientami, w tym diagnoza potrzeb. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami, a także koordynację młodszych prawników i doradców w ramach praktyki oraz współpracę z innymi praktykami Kancelarii przy wspólnych projektach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w koleżeńskiej atmosferze, w dużym i zróżnicowanym pod względem specjalizacji zespole oraz interdyscyplinarnej współpracy z doradcami podatkowymi i prawnikami z innych praktyk,
  • możliwość wykorzystania wiedzy i doświadczeń przy wymagających projektach dla znanych grup kapitałowych i inwestorów prywatnych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny (w tym finansowanie studiów podyplomowych i szkoleń) oraz przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej,
  • wsparcie w zakresie budowania marki osobistej,
  • Home Office i elastyczny czas pracy,
  • taras i strefę relaksu,
  • parking rowerowy z bogatym zapleczem,
  • nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata,
  • 5-8 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym,
  • doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacja jego potrzeb,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1,
  • umiejętności komunikacyjne i interdyscyplinarne,
  • motywacja do nauki i rozwijania umiejętności,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość i proaktywna postawa, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów merytorycznych,
  • dokładność, odpowiedzialność i dbałość o jakość pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres:   rekrutacja@tomczykowscy.pl lub klikając w poniższe okienko „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://tomczykowscy.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Ożóg Tomczykowski  Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Wiśniewska

Dyrektor HR

Dyrektor HR

E: m.wisniewska@tomczykowscy.pl

T: 22 480 81 00

Zamknij